قوانین و مقررات

متن پیش رو، یک توافق حقوقی لازم‌الاجرا میان وب‌سایت استودیو بی به‌عنوان فروشندهٔ آنلاین و شما به‌عنوان خریدار است و دو طرف باید به تک‌تک موارد آن پایبند باشند.
•    تعهدات  خریدار:
۱.     شما با ثبت‌نام و استفاده از خدمات وب‌سایت استودیو بی، موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام می‌کنید و حق هرگونه اقدام قانونی در این خصوص را پیشاپیش از خود سلب می‌کنید.
۲.شما باید قبل از خرید تمام اطلاعات محصول شامل اندازه ها و جنس و رنگ را دقیق مطالعه کرده و اندازه ها را با سایز خود تطابق دهید.
۴.     باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طورکامل حفاظت کنید. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهدهٔ شماست.
۵.     پیشاپیش می‌پذیرید در صورت افشای اطلاعات کاربری بر اثر قصور و یا ویروسی شدن رایانه‌‌ی شخصی شما‌، مسئولیتی متوجه استودیو بی نیست.
۶.     باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنید، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست.
۷.     باید برای هر نوع استفاده‌ (دانلود، تکثیر، ارسال و انتشار) از تصاویر و متون وب‌سایت، جز در موارد استفادهٔ شخصی، خانگی و غیرتجاری، از استودیو بی اجازهٔ کتبی بگیرید.
۹.     با مطالعهٔ کامل بخش حریم شخصی، موافقت و رضایت خود را برای استفاده از اطلاعات شخصی‌ خود برپایهٔ قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنید.
۱۰.     مسئولیت آگاه‌سازی هر فردی که با اینترنت شما به استودیو بی دسترسی دارد، نسبت به شرایط و ضوابط وب‌سایت برعهدهٔ شماست.
۱۱.     وب‌سایت استودیو بی الزامی به آگاه‌سازی شما از توقف محدود و نامحدود فعالیت خود -به‌واسطهٔ تعمیرات و تغییرات- ندارد.
۱۴.     بعد از دریافت سفارش، در صورت مغایرت رنگ آن با رنگ صفحهٔ نمایش رایانه‌ی شما و تطابق آن با رنگ اصلی وب‌سایت، مسئولیتی متوجه استودیو بی نیست.
۱۵.     راهنمای خرید را مطالعه می‌کنید و از شرایط سفارش، تعویض، پس دادن و فرستادن اقلام آگاهی کامل کسب می‌کنید. در صورت عدم آگاهی، مسئولیتی متوجه استودیو بی نیست.
•    تعهدات  استودیو بی:
۱.     از حریم شخصی و اطلاعات کاربری شما به بهترین شکل و بر‌ترین شیوه‌های رمزگذاری حفاظت کند.
۲.     از هیچ روشی برای دریافت اطلاعات از کودکان پشتیبانی نکند و کاربران زیر هجده سال را در شمار کاربران مجاز محسوب نمی‌کند.
۳.     اگر در ارائهٔ خدمات مورد نیاز خریدار که با تعهدات استودیو بی همخوانی دارد کوتاهی گردد، مسئولیت آن را -درصورتی‌که قابل‌پیش‌بینی و کنترل باشد- می‌پذیرد.
۴.     در ارائهٔ اطلاعات و مشخصات اقلام به دقیق‌ترین شکل عمل می‌کند و درصورت خطا در ثبت قیمت، خطا را بررسی و امکان برگرداندن یا لغو سفارش را فراهم می‌کند.

درخواست مهم:
هر چند وقت یک‌بار ممکن است شرایط و ضوابط استودیو بی تغییر کند. به همین منظور از شما عزیزان می‌خواهیم در هر بار بازدید از سایت، این قسمت را دوباره مطالعه کنند.